Dzieci (7-12 lat)

Dzieci (7-12 lat)

dzieciKurs przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej. Dostosowany do indywidualnych potrzeb, wieku oraz predyspozycji naszych słuchaczy. Zajęcia są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Kurs łączy ze sobą rzetelną pracę oraz świetną zabawę, tak by w miłej i przyjaznej atmosferze rozwijać kompetencje językowe naszych słuchaczy. Prowadzimy również kursy przygotowujące do sprawdzianów i egzaminów.

Nieodzownym elementem naszych kursów jest systematyczne monitorowanie efektów nauczania oraz motywowanie naszych uczniów. Wielokrotnie w czasie trwania kursu przeprowadzamy krótkie testy sprawdzające. Na koniec nasi uczniowie otrzymują Certyfikat określający poziom biegłości.

Jak uczymy?

Zajęcia łączą ze sobą:

Metodę Naturalną (The Natural Approach) – przypomina ona proces, w wyniku którego niemowlę opanowuje język ojczysty. Posługujemy się prostym, ale naturalnym językiem, następuje podświadome i spontaniczne przyswajanie języka angielskiego.

Metodę Reagowanie Całym Ciałem (Total Physical Response) – jest to nauczanie języka obcego przez ruch, a dokładnie włączanie całego ciała w proces przyswajania nowego słownictwa oraz struktur językowych. Dzięki temu zajęcia są żywiołowe, dzieci zaangażowane, a nauka szybka, przyjemna i efektywna.

Metodę bezpośrednią Direct – celem tej metody jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym, poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji. Mówimy do naszych słuchaczy w języku angielskim, dzięki temu uczą się postrzegać świat w tym języku.

NASZA OFERTA

Hi!School to szeroka oferta nauki języka angielskiego. Różne grupy wiekowe, korepetycje i specjalne oferty dla firm. Zobacz, co Tobie możemy zaoferować.

MALUCHY (5-6 lat)

Dla naszych najmłodszych słuchaczy przygotowaliśmy specjalny kurs polegający na stymulowaniu i wykorzystywaniu wszystkich zmysłów poprzez gry i zabawy.
Zobacz więcej

DZIECI (7-12 lat)

Kurs przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej. Kurs łączy ze sobą rzetelną pracę oraz świetną zabawę, tak by w miłej i przyjaznej atmosferze rozwijać kompetencje językowe naszych słuchaczy. Prowadzimy również kursy przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty.
Zobacz więcej

MŁODZIEŻ (13-18 lat)

W Hi!School przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz do egzaminów językowych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.
Zobacz więcej

DOROŚLI

Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z językiem angielskim jaki i rozwinąć już nabyte umiejętności językowe.
Zobacz więcej

KOREPETYCJE

Jest to oferta dla słuchaczy preferujących indywidualne spotkania z lektorem, o specyficznych wymaganiach językowych lub tych, którym słaba dyspozycyjność utrudnia dołączenie do grupy.
Zobacz więcej

OFERTA DLA FIRM

Prowadzimy profesjonalne kursy i szkolenia dla pracowników firm i instytucji. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. Jesteśmy elastyczni zajęcia mogą odbywać się zarówno w siedzibie naszej szkoły jak i w siedzibie Twojej firmy.
Zobacz więcej