Kursy

Kursy

Oferta kursów w Hi!School jest dopasowana do każdej grupy wiekowej, niezależnie od potrzeb i stopnia zaawansowania. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

MALUCHY (5-6 lat)

maluchy (5-6 lat)

Więcej

Dla naszych najmłodszych słuchaczy przygotowaliśmy specjalny kurs polegający na stymulowaniu i wykorzystywaniu wszystkich zmysłów poprzez gry i zabawy.

Zobacz więcej

DZIECI (7-12 lat)

dzieci (7-12 lat)

Więcej

Kurs przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej. Kurs łączy ze sobą rzetelną pracę oraz świetną zabawę, tak by w miłej i przyjaznej atmosferze rozwijać kompetencje językowe naszych słuchaczy. Prowadzimy również kursy przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty.

Zobacz więcej

MŁODZIEŻ (13-18 lat)

młodzież (13-18 lat)

Więcej

W Hi!School przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz do egzaminów językowych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zobacz więcej

DOROŚLI

dorośli

Więcej

Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z językiem angielskim jaki i rozwinąć już nabyte umiejętności językowe.

Zobacz więcej

KOREPETYCJE

korepetycje

Więcej

Jest to oferta dla słuchaczy preferujących indywidualne spotkania z lektorem, o specyficznych wymaganiach językowych lub tych, którym słaba dyspozycyjność utrudnia dołączenie do grupy.

Zobacz więcej

OFERTA DLA FIRM

oferta_dla_firm

Więcej

Prowadzimy profesjonalne kursy i szkolenia dla pracowników firm i instytucji. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. Jesteśmy elastyczni zajęcia mogą odbywać się zarówno w siedzibie naszej szkoły jak i w siedzibie Twojej firmy.

Zobacz więcej