Maluchy (5-6 lat)

Maluchy (5-6 lat)

maluchyDla naszych najmłodszych 5-6 letnich słuchaczy przygotowaliśmy specjalny kurs polegający na stymulowaniu i wykorzystywaniu wszystkich zmysłów poprzez gry i zabawy. Sympatyczni bohaterowie piosenek oraz historyjek stopniowo wprowadzają dzieci w świat języka angielskiego, którego dzieci uczą się w najlepszy możliwy dla nich sposób – podczas zabawy! Kurs ukierunkowany jest na rozwój sprawności rozumienia ze słuchu i naukę słownictwa. Duże znaczenie ma budowanie pozytywnej motywacji i stwarzanie podwalin pod przyszłą pracę nad językiem.

 

 

 

Jak uczymy?

Zajęcia dla najmłodszych łączą ze sobą:

Metodę Naturalną (The Natural Approach) – przypomina ona proces, w wyniku którego niemowlę opanowuje język ojczysty. Posługujemy się prostym, ale naturalnym językiem, następuje podświadome i spontaniczne przyswajanie języka angielskiego.

Metodę Reagowanie Całym Ciałem (Total Physical Response) – jest to nauczanie języka obcego przez ruch, a dokładnie włączanie całego ciała w proces przyswajania nowego słownictwa oraz struktur językowych. Dzięki temu zajęcia są żywiołowe, dzieci zaangażowane, a nauka szybka, przyjemna i efektywna.

Metodę bezpośrednią Direct – celem tej metody jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym, poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji. Mówimy do naszych najmłodszych słuchaczy w języku angielskim, dzięki temu uczą się postrzegać świat w tym języku.

 

Dlaczego warto uczyć maluchy języka angielskiego?

 • nauczanie języka wśród dzieci przedszkolnych odbywa się w formie zabawy, co sprawia, że jest to dla nich zarówno przyjemne doświadczenie, jak i sposób na naukę bez wysiłku (co trudno osiągnąć w późniejszym wieku)
 • dzieci w wieku przedszkolnym są wciąż w trakcie uczenia się języka ojczystego i mają nadal dużą zdolność uczenia się bez wysiłku języka obcego
 • dzieci w wieku przedszkolnym stosunkowo szybko przyzwyczajają się do brzmienia obcej mowy i bez większego wysiłku uczą się rozumieć np. lektora mówiącego do nich w języku angielskim. Rozumieją ze słuchu znacznie lepiej niż starsze dzieci – to dla nich jedyna droga komunikacji
 • nauka języka obcego rozwija strategie uczenia się oraz pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka i doskonale ćwiczy pamięć
 • nauka języka angielskiego w wieku przedszkolnym gwarantuje lepsze wyniki kształcenia w dalszej nauce, a to wzmacnia wewnętrzną motywację do dalszej nauki

Kurs językowy dla maluchów w Hi!School to:

 • Małe, maksymalnie 5 osobowe grupki
 • Sprawdzony program nauki języka angielskiego, oparty na pozycjach renomowanych wydawnictw: Macmillan, Pearson Longman i Oxford.
 • Możliwość korzystania z aplikacji zawierającej animowane historyjki, multimedialne karty obrazkowe, filmiki z piosenkami zachęcającymi do ruchu, piosenki i gry ćwiczące słownictwo, dzięki którym rodzice mogą wspierać dzieci w nauce
 • Nowoczesne i skuteczne metody nauczania
 • Certyfikaty wydawane na zakończenie kursu języka angielskiego
 • bogate i różnorodne materiały dydaktyczne

NASZA OFERTA

Hi!School to szeroka oferta nauki języka angielskiego. Różne grupy wiekowe, korepetycje i specjalne oferty dla firm. Zobacz, co Tobie możemy zaoferować.

MALUCHY (5-6 lat)

Dla naszych najmłodszych słuchaczy przygotowaliśmy specjalny kurs polegający na stymulowaniu i wykorzystywaniu wszystkich zmysłów poprzez gry i zabawy.
Zobacz więcej

DZIECI (7-12 lat)

Kurs przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej. Kurs łączy ze sobą rzetelną pracę oraz świetną zabawę, tak by w miłej i przyjaznej atmosferze rozwijać kompetencje językowe naszych słuchaczy. Prowadzimy również kursy przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty.
Zobacz więcej

MŁODZIEŻ (13-18 lat)

W Hi!School przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz do egzaminów językowych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.
Zobacz więcej

DOROŚLI

Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z językiem angielskim jaki i rozwinąć już nabyte umiejętności językowe.
Zobacz więcej

KOREPETYCJE

Jest to oferta dla słuchaczy preferujących indywidualne spotkania z lektorem, o specyficznych wymaganiach językowych lub tych, którym słaba dyspozycyjność utrudnia dołączenie do grupy.
Zobacz więcej

OFERTA DLA FIRM

Prowadzimy profesjonalne kursy i szkolenia dla pracowników firm i instytucji. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. Jesteśmy elastyczni zajęcia mogą odbywać się zarówno w siedzibie naszej szkoły jak i w siedzibie Twojej firmy.
Zobacz więcej