Młodzież (13-18 lat)

Młodzież (13-18 lat)

mlodziezW Hi!School przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz do egzaminów językowych (np. FCE, CAE). Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowaliśmy również standardowe kursy językowe, które skutecznie rozwijają różnorodne kompetencje językowe: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie i wymowę, ze szczególnym naciskiem na umiejętności komunikacyjne.

Program nauczania dostosowany jest do potrzeb i preferencji słuchaczy. Przyjdź do nas i określ jakie są Twoje cele językowe. Określimy Twój poziom znajomości języka obcego poprzez Test Poziomujący i dobierzemy zindywidualizowany program nauczania.

Możesz wybrać zajęcia prowadzone metodą komunikacyjną, Direct Method, lub obiema metodami. Wszystko zależy od tego, doskonalenie których kompetencji językowych jest dla Ciebie najbardziej istotne. Wybierając Direct Method dodatkowo możesz bezpłatnie korzystać z paltformy e-learningowej. Zajęcia prowadzone są w małych maksymalnie 5 osobowych grupkach.

Nieodzownym elementem naszych kursów jest systematyczne monitorowanie efektów nauczania. Wielokrotnie w czasie trwania kursu przeprowadzamy krótkie testy sprawdzające. Na koniec natomiast nasi słuchacze przystępują do egzaminu, po czym otrzymują Certyfikat określający poziom biegłości. Przeprowadzamy również wewnątrzszkolne egzaminy próbne ze szczegółowym omówieniem ewentualnych błędów w przypadku kursów przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego lud maturalnego.

Kurs egzaminacyjny w Hi!School to:

  • Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym
  • przygotowanie do egzaminu maturalnego ustnego i pisemnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym
  • zajęcia w małych maksymalnie 5 osobowych grupkach
  • nadrobienie ewentualnych zaległości z zakresu podstawy programowej
  • poszerzenie i systematyczne utrwalanie wiedzy językowej na poziomie podstawowym lub rozszerzonym
  • zapoznanie się z zasadami dotyczącymi danego egzaminu
  • ćwiczenie technik rozwiązywania typowych zadań egzaminacyjnych

NASZA OFERTA

Hi!School to szeroka oferta nauki języka angielskiego. Różne grupy wiekowe, korepetycje i specjalne oferty dla firm. Zobacz, co Tobie możemy zaoferować.

MALUCHY (5-6 lat)

Dla naszych najmłodszych słuchaczy przygotowaliśmy specjalny kurs polegający na stymulowaniu i wykorzystywaniu wszystkich zmysłów poprzez gry i zabawy.
Zobacz więcej

DZIECI (7-12 lat)

Kurs przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej. Kurs łączy ze sobą rzetelną pracę oraz świetną zabawę, tak by w miłej i przyjaznej atmosferze rozwijać kompetencje językowe naszych słuchaczy. Prowadzimy również kursy przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty.
Zobacz więcej

MŁODZIEŻ (13-18 lat)

W Hi!School przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz do egzaminów językowych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.
Zobacz więcej

DOROŚLI

Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z językiem angielskim jaki i rozwinąć już nabyte umiejętności językowe.
Zobacz więcej

KOREPETYCJE

Jest to oferta dla słuchaczy preferujących indywidualne spotkania z lektorem, o specyficznych wymaganiach językowych lub tych, którym słaba dyspozycyjność utrudnia dołączenie do grupy.
Zobacz więcej

OFERTA DLA FIRM

Prowadzimy profesjonalne kursy i szkolenia dla pracowników firm i instytucji. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. Jesteśmy elastyczni zajęcia mogą odbywać się zarówno w siedzibie naszej szkoły jak i w siedzibie Twojej firmy.
Zobacz więcej